بنر آرام گستر بالا

گروه صنعتی آرام گستر در سال ۱۳۷۷ با هدف طراحی و تولید انواع مبلمان اداری و خانگی اعم از میز و صندلی و سرویس خواب به منظور برخورداری از سهم مناسب بازار در سطوح داخلی و بین المللی تاسیس شده است. توانمندی های مجموعه در تامین نیازهای مشتریان، با نگاه ویژه به جایگاه کیفیت و بهای تمام شده محصولات موجب رشد و ارتقا برند آرام گستر طی سالیان اخیر گردیده است.

سبد محصولات تولیدی گروه صنعتی آرام گستر با تنوع بیش از ۱۳۰ محصول متمایز، طی سال های اخیر بطور مستمر و بنا به نیاز مشتریان توسعه یافته است. بخش عمده ای از مشتریان آرام گستر طی سالها در کنار مجموعه بوده اند، بالغ بر یکصد ارگان خصوصی و دولتی از جمله بانک های دولتی و خصوصی، پتروشیمی، پالایشگاهی، حفاری و نفتی، مراکز نظامی و نیرو های مسلح، واحدهای تولیدی و خدماتی، مراکز آموزشی و درمانی و  … می باشند که اعتماد این عزیزان باعث افتخار و دلگرمی روزافزون مجموعه میباشد.

این مجموعه با ایجاد دپارتمان های تخصصی، بخش های فنی، آزمایشگاه تست مواد اولیه و محصول، سیستم های یکپارچه سازی اطلاعات و بهره گیری از مشاورین و مهندسین زبده در بخش های فوق، توانسته است در راستای تحقق اهداف سازمان و کسب رضایت مشتریان گام های موثری بردارد.

لوگو های شرکت های طرف قرارداد آرام گستر